Rola dekoracji okolicznościowych.

Kiedy idziesz na imprezę, niezależnie w jakim charakterze pierwszą rzeczą,   którą widzisz jest wygląd, kolory, wymiary sali… To pierwsze wrażenie, które powstaje i które opiera się głównie na zastosowanych elementach dekoracyjnych.

Nie można nie doceniać wpływu właściwej dekoracji i jej elementów, które odgrywają bardzo ważną rolę w poprawieniu nastroju i stworzeniu idealnej atmosfery dla każdego rodzaju imprezy. wiadomo w ładnym wnętrzu człowiek czuje się lepiej i szybciej odnajduje klimat przyjęcia.

Dekoracja okolicznościowa -porady

Rodzaje dekoracji wskazują na rangę wydarzenia i jego znaczenie. Jest to zawsze wyzwanie dla dekoratorów i muszą oni mieć wiedzę na temat tego, co planista stara się osiągnąć dzięki imprezie, ponieważ każda impreza ma swoje własne znaczenie i wagę.

Podsumowując dekoracja okolicznościowa pełni ważną rolę w sukcesie każdej imprezy, ale różni się w zależności od miejsca i celu spotkania.

Począwszy od  w aranżacji kwiatowej, drapowaniu pomieszczeń, pokryciach krzeseł, tłach i nakryciach stołów. Celem dekoracji Naszym celem jest, aby każda impreza była wyjątkowa i miała swój własny charakter.