Meble i dekoracje do szarej sypialni

Popularnym pomysłem na urządzenie pokoju sypialnego jest zaaranżowanie wnętrza w odcieniach szarości. Delikatna i stonowana barwa ułatwia wyciszenie się i może wpływać na jakość snu. Urządzając sypialnię w taki sposób, należy przywiązać szczególną wagę do dopasowywanego wyposażenia i dekoracji. Jakie akcesoria i meble do szarej sypialni będą dobrym pomysłem?
Wybierając łóżko do pokoju z takim wystrojem, warto zdecydować się na model ze skrzynią z jasnego drewna. Również szafa i komody z takiego surowca będą się świetnie prezentowały. Poszukując dodatków należy zwrócić uwagę na elementy podkreślające przytulny charakter wnętrza. Warto więc zdecydować się na miękką, bawełnianą narzutę oraz poduszki w odcieniach bieli i szarości. Ciekawym pomysłem będzie miły w dotyku dywan. W takim pomieszczeniu dobrze prezentować się będzie fototapeta w stylu skandynawskim.
Sypialnia w odcieniach szarości to dobry pomysł zarówno w dużych domach, jak i niewielkich mieszkaniach. Przytulne pomieszczenie w stonowanych odcieniach zapewni domownikom komfort i możliwość zaznania relaksu.