Cynamonowe stopy

Cynamonowe stopy

Nasze stopy zasługują na trwałą pielęgnację z naszej strony, a także od czasu do czasu na chwilę relaksu. Poza tym zabieg, o którym mowa wpływa dobroczynnie na cały organizm ponieważ łączy w sobie elementy refleksoterapii, która jak wiadomo wpływa korzystnie na całe ciało i wszystkie narządy. Jest to więc zabieg pielęgnacyjno- terapeutyczny.

Doskonale relaksuje i usuwa zmęczenie i ociężałość stóp, ale także wygładza i regeneruje skórę stóp.

Zabieg skłąda się z pięciu etapów.

Najpierw nasze stopy są moczone w kąpieli z suszonymi płatkami róż i soli morskiej, po czym za pomocą peelingu usuwa się z nich zrogowaciały naskórek. Peeling może być wykonany przy udziale soli morskiej i ochronnego olejku do masażu lub też cukrowego peelingu (Sorbetu), który również jest połączony z kojąco -ochronnym olejkiem do masażu.

Potem jest już upragniony masaż z użyciem olejku do masażu. Masowane są całe stopy oraz podudzie. Masaż polega na głaskaniu i wyciskaniu. Następnie uciska się wybrane punkty na stopie (ok. 10 sek każdy punkt) w wewnętrznej części stopy (13 sek ), punkty znajdujące się na zewnętrznej części stopy (6 sek) oraz miejsca znajdujące się na podudziu.

Następnie taki masaż jest wykonywany znów jak na początku, na całej stopie oraz łydkach poprzez masaż klasyczny czyli niezwykle przyjemne głaskanie i uciskanie.

Kiedy nasze stopy są już zrelaksowane nakładane jest cynamonowa maska w postaci kremu. Nakłada się na nią folię oraz skarpety frotte. Maska ta znajduje się na stopach przez kwadrans. Po tym czasie są zdejmowane skarpety i wcierana pozostałość maski.

reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl